Oswald

Fotograf ślubny to naprawdę nie był zawód, który przyszedł mi do głowy odpowiadając w szkole na pytanie: kim chciałbyś zostać w przyszłości? Nie przypomnę sobie, jakiej udzieliłem wtedy odpowiedzi, ale odkąd pamiętam, chciałem robić coś innego niż reszta…

Dostałem aparat w prezencie, bo wymyśliłem sobie robić zdjęcia krajobrazowe. Na szczęście szybko odkryłem, że targanie wszędzie statywu i tony sprzętu fotograficznego nie odpowiadało mi w najmniejszym stopniu. Długo błądziłem, poszukując fotograficznej weny, nim trafiłem na blog artysty z Kalifornii. Zakochałem się w jego zdjęciach ślubnych. Urzekły mnie nie tylko ciche momenty, subtelność i bliskość, ale przede wszystkim estetyka, kolory i kompozycje. Wszystko to było inne niż to, co dotychczas widziałem. A „inne” zawsze mnie przyciągało.

Fotografować nauczyłem się niedawno. Mówić o sobie Fotograf Ślubny – dopiero osiem lat po zrobieniu pierwszego zdjęcia na weselu.

Prócz tego, że uwielbiam robić zdjęcia ślubne, kocham ciepło zwierząt, zapach książek, słońce Toskanii. Sport i podroże. Jedzenie i architekturę. Malarstwo i jazz. I wiele, wiele… wiele innych.

Fotograf Ślubny Poznań Oswald Małachowski

Fotograf ślubny

Oswald to doświadczony, pełny entuzjazmu i zaangażowania fotograf. W eleganckim, ponadczasowym stylu, uwiecznia emocje i ulotne chwile na weselach, sesjach narzeczeńskich i wydarzeniach rodzinnych.

Od 8 lat fotografuje w stylu artystycznej fotografii ślubnej, wykorzystując w swoim warsztacie zarówno sprzęt analogowy – kliszę – jak i aparaty cyfrowe.

W jego fotografii najważniejsze są uczucia, spójność kolorystyczna i charakter obrazowania. Pastelowe barwy i minimalizm kompozycyjny sprawiają, że jego prace mają lekki, wręcz eteryczny charakter, co szczególnie komplementuje romantyczne sesje narzeczeńskie i zdjęcia ślubne.

Podróżuje po całej Europie poszukując delikatnego światła i unikatowych lokalizacji dla swoich cudownych klientów.

Jeżeli uważasz, że nadajecie na tych samych falach; szukasz fotografa ślubnego – napisz :)

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN