Oswald

Fotograf ślubny to naprawdę nie był zawód, który przyszedł mi do głowy odpowiadając w szkole na pytanie: kim chciałbyś zostać w przyszłości? Nie przypomnę sobie, jakiej udzieliłem wtedy odpowiedzi, ale odkąd pamiętam, chciałem robić coś innego niż reszta…

Dostałem aparat w prezencie, bo wymyśliłem sobie robić zdjęcia krajobrazowe. Na szczęście szybko odkryłem, że targanie wszędzie statywu i tony sprzętu fotograficznego nie odpowiadało mi w najmniejszym stopniu. Długo błądziłem, poszukując fotograficznej weny, nim trafiłem na blog artysty z Kalifornii. Zakochałem się w jego zdjęciach ślubnych. Nie tylko w kolorach, kompozycjach i estetyce. Urzekły mnie ciche momenty, subtelne detale i bliskość. Wszystko to było inne niż to, co dotychczas widziałem. A „inne” zawsze mnie przyciągało.

Fotografować nauczyłem się niedawno. Mówić o sobie Fotograf Ślubny – dopiero osiem lat po zrobieniu pierwszego zdjęcia na weselu.

Prócz tego, że uwielbiam robić zdjęcia ślubne, cenię sobie zapach książek, czysty, minimalistyczny design, smak earl grey’a, ciepło zwierząt, bezkres morza, słońce Toskanii. Sport i podroże. Jedzenie i architekturę. Obrazy i jazz. I wiele, wiele… wiele innych.

Fotograf Ślubny Poznań Oswald Małachowski
Fotograf ślubny

Oswald to doświadczony, pełny entuzjazmu i zaangażowania fotograf. W eleganckim, ponadczasowym stylu, uwiecznia emocje i ulotne chwile na weselach, sesjach narzeczeńskich i wydarzeniach rodzinnych.

Od 8 lat fotografuje w stylu artystycznej fotografii ślubnej, wykorzystując w swoim warsztacie zarówno sprzęt analogowy – kliszę – jak i aparaty cyfrowe.

W jego fotografii najważniejsze są uczucia, spójność kolorystyczna i charakter obrazowania. Pastelowe barwy i minimalizm kompozycyjny sprawiają, że jego prace mają lekki, wręcz eteryczny charakter, co szczególnie komplementuje romantyczne sesje narzeczeńskie i zdjęcia ślubne.

Podróżuje po całej Europie poszukując unikalnego światła i unikatowych lokalizacji dla swoich cudownych klientów.

Jeżeli uważasz, że nadajecie na tych samych falach; szukasz fotografa ślubnego – napisz :)

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN