Inspiracje Ślubne

SUKNIA ŚLUBNA: Agnes
GARNITUR: DIGEL
KOSZULA: Lambert Wólczanka
BUKIET ŚLUBNY: KWIATY&MIUT

Jak powinna wyglądać elegancka para młoda? Z pewnością definicji będzie wiele. Każda para biorąca ślub stoi przed mniejszym lub większym dylematem: jak ubrać się na swoje wesele.

Pamiętajcie, że występujecie jako para. Wielokrotnie spotykałem się z problemem gdzie panna młoda wyobraziła sobie suknię kompletnie nie pasującą do stylu obranego przez narzeczonego. Na szczęście wiele z Was planuje swój ślub w oparciu o motyw przewodni. Dzięki serwisom takim jak Pinterest czy Instagram możecie szybko dopasować do siebie poszczególne elementy, które będą do siebie pasować, uzupełniać się i tworzyć spójny obraz Waszego wesela. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że ślub trzeba zaprojektować. Design coraz częściej towarzyszy nam w życiu codziennym. Zatem niech wytyczne dobrego projektowania mają odzwierciedlenie także na Waszym weselu.

I nim odezwą się specjaliści ubioru damskiego lub męskiego z moim ulubionym zarzutem: „albo poszetka w brustaszy albo kwiatek w butonierce – a już broń przed jakimś mini bukietem„, chciałbym powiedzieć: jasne. Są zasady. Dla niektórych niepodważalne. Zasady, które zmieniają się na przestrzeni lat. Myślę, że Ludwik XIV też przewraca się w grobie, widząc jak ubierają się dzisiejsi dworzanie. Nie wyobrażam sobie dzisiejszego Pana Młodego w garniturze bez kompletu: poszteka w brustaszy i kwiatka w butonierce lub kwiatowej przypinki jaką widzicie poniżej.

 

salon sukien ślubnych agnes poznańakcesoria pan młody czarne buty butonierka czarna muchaKWIATY MIUT butonierka pan młodybukiet ślubny kwiaty&miut poznań

PODZIEL SIĘ